Posturi Vacante

Cooperativa de Întreprinzător Agrostoc angajează:

Reprezentant Vînzări

Cerinţe
    Studii medii de specialitate în domeniul agricol
    Posedare cunoștințe PC (Word, Excel)
    Permis de conducere cat. B
    Trăsături personale: abilități de vînzări și negociere
    Experienţa în domeniul vînzări (va constitui un avantaj)

Responsabilităţi
    Promovarea și comercializarea produselor agricole ale cooperativei
    Participarea la îndeplinirea planului de vînzări
    Identificarea clientilor și stabilirea raporturilor de colaborare cu producătorii agricoli
    Încheierea contractelor de vînzare cumpărare

Oferim
    Salariu competitiv şi bonusuri în funcţie de performanţe
    Automobil de serviciu
    Convorbiri telefonice asigurate
    Mediu de lucru profesionist, într-o companie în continuă dezvoltare
    Asigurarea cu întreg pachet social
    Cursuri și traininguri de domeniu

Manager direcția Nutriţia Plantelor.

Cerinţe

 studii superioare în domeniul agricol;
 experienţa de munca în domeniu reprezintă un avantaj;
 cunoașterea limbii române, ruse și engleze;
 permis de conducere (categoria B);
 abilități manageriale, organizatorice și gestionare.

 administrarea și gestionarea direcției Nutriția Plantelor din cadrul Cooperativei;
 asistarea echipei de vânzări și instruirea în domeniul nutriția plantelor;
 elaborarea programelor de nutriție a plantelor;
 formarea cererii de fertilizanți din portofoliul cooperativei;
 efectuarea de experimente pe loturi demonstrative;
 acordarea de sprijin tehnic şi consultanţă în domeniu de fertilizare şi nutriţie a plantelor şi tehnologiei de creştere a culturilor agricole.

Oferim

 salariu motivant, bonusuri de performanță;
 pachet social integral, angajare oficială;
 automobil de serviciu;
 convorbiri telefonice asigurate;
 activitate într-o echipă tânără si unită;
 stabilitate și oportunitate de dezvoltare;
 oficiu modern amplasat în centrul orașului.

Persoanele interesate pot expedia CV pe adresa  hr@agrostoc.md sau ne puteti contacta la numarul de telefon 060302766

  1. Distribuie