Echipa

cum-dezvoltam-echipe-eficiente370

Departamentul Administrativ

Tagadiuc Igor      Preşedinte                       069105999         igor.tagadiuc@agrostoc.md

Departamentul Resurse Umane

Negura Elena Manager Resurse Umane 060302766  elena.negura@agrostoc.md 
Prisacari Patricia Asistent Executiv 069079039 info@agrostoc.md

Departamentul Financiar

Vîrlan Irina Director Financiar 069109742 irina.virlan@agrostoc.md
Foca Liudmila Contabil Şef 069049143 liudmila.foca@agrostoc.md
Lesnaia Margarita Contabil 069250732 margarita.lesnaia@agrostoc.md
Volcova Tatiana Contabil 068100565 tatiana.volcova@agrostoc.md
Ursu Cristina Contabil 069744005 cristina.ursu@agrostoc.md
Ţiganu Tatiana Contabil 069266370 tatiana.tiganu@agrostoc.md

Departamentul Vînzări şi Marketing

Iaţişin Vitalie Director Vînzari şi Servicii Agrotehnologice 069641477 vitalie.iatisin@agrostoc.md
Mereuţă Ion Reprezentant Regional (Sud) 069601438 ion.mereuta@agrostoc.md
Esir Gheorghe Reprezentant Regional (Sud) 069077906 gheorghe.esir@agrostoc.md
Radvan Iurie Reprezentant Regional (Centru) 068585786 iurie.radvan@agrostoc.md
Şaganean Radu Reprezentant Regional (Centru) 068223272 radu.saganean@agrostoc.md
Magu Marin Reprezentant Regional (Nord) 068048666 marin.magu@agrostoc.md
Tarnovschi Valeriu Reprezentant Regional (Nord) 060035522 valeriu.tarnovschi@agrostoc.md
Straticiuc Serghei Reprezentant Regional (Nord) 069076633 serghei.straticiuc@agrostoc.md
Sajin  Dumitru Reprezentant Regional (Sud) 068100571 dumitru.sajin@agrostoc.md
Sîrghii Denis Şef Sectia Magazine Agricole 068221888 denis.sirghi@agrostoc.md
Sîrbu Gheorghe Reprezentant Vînzări 069080445 gheorghe.sirbu@agrostoc.md
Martin Ion Reprezentant Vînzări 068100566 ion.martin@agrostoc.md
Slavenco Maxim Reprezentant Vînzări 069931549 maxim.slavenco@agrostoc.md

Departamentul Specialiști Principali

Luca Andrei Specialist Pesticide 069154232 andrei.luca@agrostoc.md
Specialist Semințe
Echiusciu Larisa Specialist Prognoză şi Avertizare 060787015 larisa.echiusciu@agrostoc.md

Departamentul Achiziții și Export

Plaţinda Denis     Manager Achiziţii şi Export 069459777 denis.platinda@agrostoc.md  
Cecati Andrei Specialist Achiziţii şi Export 069080044 andrei.cecati@agrostoc.md
Cornea Ion Specialist Achiziţii şi Export 068100569 ion.cornea@agrostoc.md
Știrbu Eugeniu Specialist Achiziţii şi Export 0068274777 eugeniu.stirbu@agrostoc.md

Departamentul Juridic        

Vidaico Igor          Jurist                                        069077233     igor.vidaico@agrostoc.md             
Manea Iurie Jurist Consult 068222403 iurie.manea@agrostoc.md

Departamentul Logistică Internă 

Avramov Andrei Şef Secţia Logistică Internă 069641466 andrei.avramov@agrostoc.md 
Baciu Victoria Şef Depozit 069601439  victoria.baciu@agrostoc.md
Croitor Maria Magazinier 068936039  maria.croitor@agrostoc.md